Умови публікації

Завантажити інформаційний лист

Для публікації наукових здобутків запрошуються наукові працівники, науково-педагогічні працівники, аспіранти, ад’юнкти, докторанти, інші вчені, слухачі, практичні працівники, управлінці, медики, освітяни, студенти та ін., які мають наукові та професійні інтереси у сфері громадського здоров`я.

Для опублікування статті у № 1 (5) за 2024 рік необхідно не пізніше 26 квітня 2024 року:

▶ Заповнити довідку про автора (посилання)

▶На електронну адресу publichealth@ostroh-academy.rv.ua надіслати статтю, оформлену відповідно до вказаних вимог, та копію квитанції про сплату публікаційного внеску.

Заборона використання наукових праць країни-окупанта

Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

Академічна доброчесність

Редакція видання здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до публікації надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.

Вартість публікації становить 1100 гривень (за 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням журналу та розміщенням його електронної версії.

Електронна версія буде розміщена у відкритому доступі на сайті видання після 15 липня 2024 року.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу.

Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску. Друкована версія буде відправлена авторам статей, які замовлять друкований примірник, після 15 серпня 2024 р.

Підтвердження проведеної оплати (відскановану квитанцію або її фотографію) автор надсилає в електронному вигляді на e-mail publichealth@ostroh-academy.rv.ua.

Зразок оформлення назви електронних файлів: Шевчук_І.І._стаття, Шевчук_І.І._квитанція.

Статті повинні строго відповідати науковим та технічним вимогам журналу. Редколегія строго слідкуватиме за дотриманням етичних норм при використанні матеріалів інших дослідників, а саме недопустимість порушення авторських прав, використанні плагіату у різних формах.

Статті подаються українською та англійською мовами. Перевага надається англомовним статтям.

За необхідності стаття може бути повернута авторам для доопрацювання та відповідей на запитання.

Передрук статей можливий лише з письмової згоди редакції та з посиланням на журнал.